Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-12-07 19:17:52

Kai

Wojownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 2
Punktów :   

Wojna

Myślę, że przyda nam się ten temat (przynajmniej tym którzy tu zaglądają). Tu możemy rozmawiać na temat wojny z ZC. Mile widziane także pomysły.

Może ja pierwszy. Skoro mamy wojnę to trzeba szybko kupić fortyfikacje i żołnierzy, więc można by poświęcić 1 czy 2 dni na wydobywanie w kopalniach i przetapianie sztabek(ewentualnie) zawsze się trochę zarobi  dla klanu, jednak jedna osoba nic tu nie wskóra więc niech sie wszyscy wypowiedzą i podejmiemy jakąś decyzje.

Offline

 

#2 2007-12-09 11:42:19

Amendil Emperror

Administrator

Skąd: Słubice
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: Wojna

Nie ukrywam, masz absolutną rację. Chociaż właśnie się dowiedziałem, że nie możemy brać czynnego udziału w wojnie. Jesteśmy klanem neutralnym. Możemy zaledwie udzielać pomocy w surowcach i złocie. WZ nam to wynagrodzi. Ale narazie przesyłajcie pieniądze na konto klanu a surowce niestety na moje, ale możecie być pewni, że zostaną dobrze wykorzystane.

Offline

 

#3 2007-12-10 14:37:06

Kai

Wojownik

Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wojna

Czyli całe złoto idzie do WZ? A czy jest możliwość że ZC nas zaatakują? bo zdziwiło mnie że nie mamy żadnej bitwy wygranej/przegranej. A tak w ogole do kiedy trwa wojna? ile mamy czasu na mobilizację?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stratus-klub.pun.pl www.dbp.pun.pl www.adhd-lod.pun.pl www.eeitp.pun.pl www.mtaskrypty.pun.pl